Jak zalogować się do Panelu Plesk

Panel Plesk, to centrum zarządzania ustawieniami usług konta hostingowego. Możesz się do niego zalogować na dwa sposoby.

Bezpośrednio

Link bezpośredni do panelu, a także dane dostępowe otrzymasz w mailu po aktywacji usługi. Użyj ich aby zalogować się do Panelu Hostingu.

okienko logowania do panelu plesk

Pośrednio

Logujesz się z poziomu Panelu Klienta, a więc nie musisz pamiętać, ani zapisywać dodatkowych danych logowania.

Adres Panelu Klienta: https://panel.didhost.pl

Po zalogowaniu się przejdź do działu Usługi > Moje usługi lub będąc na stronie kokpitu po prostu kliknij w ikonę Usługi:

Kokpit panelu klienta na DiDHost

Na liście usług odszukaj tę do której panelu hostingowego chcesz się zalogować. Kliknij w dowolnym miejscu wiersza, np. na nazwie usługi lub obok niej (kliknięcie w nazwę domeny otworzy Twoją stronę).

Lista usług w panelu klienta

Na kolejnej stronie możesz zarządzać podstawowymi ustawieniami hostingu, np. zmienić hasło dostępowe. Teraz jednak koncentrujemy się na wejść do panelu hostingu. Przewiń stronę na sam dół. Znajdziesz sekcję z informacjami o hostingu a na samym jej dole przycisk „Zaloguj do panelu konta” – klik i to wszystkop 🙂

Informacje o hostingu i przejście do panelu

W razie potrzeby w tym miejscu znajdziesz IP swojej usługi, a także nazwy serwerów DNS jeśli swoją domenę delegujesz do nas.