Moi drodzy życzę Wam wszystkiego co najlepsze! Spokojnych, rodzinnych Świąt. Wielu z nas spędza je z dala od bliskich i to z różnych powodów, choć najczęstszym z pewnością jest COVID, który panoszy się coraz bardziej. Nie chcę jednak żebyśmy narzekali, to nic nie zmieni. Trzymajmy się razem, wspierajmy się i idźmy do przodu.

Jak zwykle w okolicach Świąt przynoszę Wam Prezenty 🙂 Co tym razem w jaku niespodziance? Dowolny Kurs PoznajWP powyżej 200 zł z rabatem 100 zł. Dotyczy to także Zestawów!

Jak działają prezenty w tym roku? Trochę mniej standardowo. Kody pojawiają się pod głównym menu tylko na Jak Zrobić Stronę. Ta akcja jest przeznaczona tylko dla Czytelników JZS. Jeśli trafisz na licznik odmierzający czas skopiuj kod, przejdź na PoznajWP i zamawiając wybrany kurs lub zestaw wprowadź swój kupon. To obniży koszt o 100 zł. Gdy licznik dobiegnie końca kod zniknie.

Wykorzystałem w tym celu blok wtyczki motywu Kadence, który pojawił się mniej więcej tydzień temu, może dwa. Bardzo fajne możliwości, choć czasami delikatnie jeszcze zawodzi. Musi dorosnąć 😉 W każdym razie pokażę Wam niebawem jak to narzędzie działa i jak można je wykorzystać. Blok daje więcej możliwości niż wiele innych w tym widget Elementora PRO.

Tymczasem odpoczywajcie, a potem wracam po przerwie spowodowanej marcowym pożarem i nadrabiamy stracony czas na kanale YouTube i na kursach PoznajWP.

swieta
Udostępnij

Publikacje prosto na Twój email!

Zapisz się i obserwuj co dzieje się na Wooj, Uczymyjak i PoznajWP

W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji. Twój adres jest bezpieczny.

Zobacz również

Polecane Oferty LifeTime!

WooLentor Lifetime Deal

WooLentor

Builder dla WooCommerce. Zaprojektujesz strony koszyka, zamówienia, konta klienta, produktów itd… Do tego ogrom innych funkcji, pozwalających zwiększyć konwersję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *