Krótka informacja dla tych z was, którzy polują na oferty Lifetime. Od wczoraj 13 lipca do 16 lipca, czyli dosłownie przez 3 dni, spora ilość dożywotnich ofert dostępna jest z rabatem 10%.

Poniżej kilka propozycji, które polecam Twojej uwadze.

  1. Serpwatch – narzędzie do śledzenia pozycji w wyszukiwarkach. Duża ilość przydatnych danych. Jeśli nie masz narzędzia SEO, które monitoruje pozycje, to naprawdę warto skorzystać.
  2. Getterms – aplikacja pozwalająca na generowanie dokumentów typu polityka prywatności, cookies itp. na razie nie ma j. polskiego, ale prawdopodobnie się pojawi. Wrzucam, bo często o tego typu rozwiązania pytacie.
  3. Rytr – świetne narzędzie do generowania treści reklam i nie tylko. Jest język polski, a wyniki są znacznie lepsze od tego co oferują konkurencyjne rozwiązania. Jeśli masz problem z wymyśleniem nagłówków i chwytliwych zwrotów w treści swoich reklam, to narzędzie z pewnością zaoszczędzi sporo Twojego czasu.
  4. Getscreen – znasz TeamViewer? Jeśli tak, to to rozwiązanie w ofercie Lifetime daje Ci praktycznie to samo, a z mojego doświadczenia jakie mam z Getscreen wynika, że nawet więcej. Błyskawiczny dostęp do pulpitów Twoich komputerów, a także możliwość wysłania zaproszeń np. do swoich klientów. Akceptacja zaproszenia automatycznie uruchamia sesję.
  5. Zion Builder – Kreator dla WordPressa. Nowy produkt, ale bardzo obiecujący. Wspomniałem o nim w tekście Zion Builder, zajrzyj 🙂

To piątka, którą przetestowałem i jest naprawdę godna zainteresowania. Oczywiście ofert jest znacznie więcej, dlatego przyjrzyj się im wszystkim, bo być może wpadnie Ci w oko coś innego. Do 16 lipca koszt zakupu wieczystych licencji jest mniejszy o 10%, ale zamawiając musisz użyć kodu: SUMODAY

Udostępnij

Zobacz również

BiQ narzędzia SEO

BiQ alternatywa dla Ahrefs?

Ci z was którzy mnie obserwują śledząc JZS, Kanal na YouTube lub uczestniczą w moich kursach na PoznajWP doskonale wiedzą, że testuję dla Was rozmaite

Hosting wideo

Hosting Wideo – Jaki wybrać?

Wideo to wciąż rosnący rynek i rosnący popyt na tę formę konsumpcji treści. W 2020 roku wartość rynku wideo online szacowana była na ponad 6

Bezpłatne informacje o nowościach JZS

Zapraszam Cię do grona Subskrybentów! Tysiące Czytelników już subskrybuje wiadomości z JZS.

W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji. Twój adres jest tu bezpieczny.

Polecane Oferty LifeTime!

Courseware

Stwórz własną platformę z kursami online wykorzystując wtyczkę Courseware

Qwary Oferta LifeTime
Qwary

Twórz za pomocą Qwary atrakcyjne ankiety i zbieraj feedback na...

JivoChat oferta lifetime
JivoChat

Jeden z najlepszych czatów dla stron internetowych. Dojrzały z mnóstwem...

Komentarzy: 2

  1. Aleksader pisze:

    Czy Serpwatch jest w pełni funkcjonalny w przypadku polskich serwisów (skierowanych do polskich odbiorców)? W PL Internecie nie mogę znaleźć żadnych opinii na jego temat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *