Krótka informacja dla tych z was, którzy polują na oferty Lifetime. Od wczoraj 13 lipca do 16 lipca, czyli dosłownie przez 3 dni, spora ilość dożywotnich ofert dostępna jest z rabatem 10%.

Poniżej kilka propozycji, które polecam Twojej uwadze.

  1. Serpwatch – narzędzie do śledzenia pozycji w wyszukiwarkach. Duża ilość przydatnych danych. Jeśli nie masz narzędzia SEO, które monitoruje pozycje, to naprawdę warto skorzystać.
  2. Getterms – aplikacja pozwalająca na generowanie dokumentów typu polityka prywatności, cookies itp. na razie nie ma j. polskiego, ale prawdopodobnie się pojawi. Wrzucam, bo często o tego typu rozwiązania pytacie.
  3. Rytr – świetne narzędzie do generowania treści reklam i nie tylko. Jest język polski, a wyniki są znacznie lepsze od tego co oferują konkurencyjne rozwiązania. Jeśli masz problem z wymyśleniem nagłówków i chwytliwych zwrotów w treści swoich reklam, to narzędzie z pewnością zaoszczędzi sporo Twojego czasu.
  4. Getscreen – znasz TeamViewer? Jeśli tak, to to rozwiązanie w ofercie Lifetime daje Ci praktycznie to samo, a z mojego doświadczenia jakie mam z Getscreen wynika, że nawet więcej. Błyskawiczny dostęp do pulpitów Twoich komputerów, a także możliwość wysłania zaproszeń np. do swoich klientów. Akceptacja zaproszenia automatycznie uruchamia sesję.
  5. Zion Builder – Kreator dla WordPressa. Nowy produkt, ale bardzo obiecujący. Wspomniałem o nim w tekście Zion Builder, zajrzyj 🙂

To piątka, którą przetestowałem i jest naprawdę godna zainteresowania. Oczywiście ofert jest znacznie więcej, dlatego przyjrzyj się im wszystkim, bo być może wpadnie Ci w oko coś innego. Do 16 lipca koszt zakupu wieczystych licencji jest mniejszy o 10%, ale zamawiając musisz użyć kodu: SUMODAY

Udostępnij

Zobacz również

Publikacje prosto na Twój email!

Zapisz się i obserwuj co dzieje się na Wooj, Uczymyjak i PoznajWP

W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji. Twój adres jest bezpieczny.

Polecane Oferty LifeTime!

WooLentor Lifetime Deal

WooLentor

Builder dla WooCommerce. Zaprojektujesz strony koszyka, zamówienia, konta klienta, produktów itd… Do tego ogrom innych funkcji, pozwalających zwiększyć konwersję.

2 komentarze

  1. Aleksader pisze:

    Czy Serpwatch jest w pełni funkcjonalny w przypadku polskich serwisów (skierowanych do polskich odbiorców)? W PL Internecie nie mogę znaleźć żadnych opinii na jego temat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *