Krótka informacja dla tych z was, którzy polują na oferty Lifetime. Od wczoraj 13 lipca do 16 lipca, czyli dosłownie przez 3 dni, spora ilość dożywotnich ofert dostępna jest z rabatem 10%.

Poniżej kilka propozycji, które polecam Twojej uwadze.

  1. Serpwatch – narzędzie do śledzenia pozycji w wyszukiwarkach. Duża ilość przydatnych danych. Jeśli nie masz narzędzia SEO, które monitoruje pozycje, to naprawdę warto skorzystać.
  2. Getterms – aplikacja pozwalająca na generowanie dokumentów typu polityka prywatności, cookies itp. na razie nie ma j. polskiego, ale prawdopodobnie się pojawi. Wrzucam, bo często o tego typu rozwiązania pytacie.
  3. Rytr – świetne narzędzie do generowania treści reklam i nie tylko. Jest język polski, a wyniki są znacznie lepsze od tego co oferują konkurencyjne rozwiązania. Jeśli masz problem z wymyśleniem nagłówków i chwytliwych zwrotów w treści swoich reklam, to narzędzie z pewnością zaoszczędzi sporo Twojego czasu.
  4. Getscreen – znasz TeamViewer? Jeśli tak, to to rozwiązanie w ofercie Lifetime daje Ci praktycznie to samo, a z mojego doświadczenia jakie mam z Getscreen wynika, że nawet więcej. Błyskawiczny dostęp do pulpitów Twoich komputerów, a także możliwość wysłania zaproszeń np. do swoich klientów. Akceptacja zaproszenia automatycznie uruchamia sesję.
  5. Zion Builder – Kreator dla WordPressa. Nowy produkt, ale bardzo obiecujący. Wspomniałem o nim w tekście Zion Builder, zajrzyj 🙂

To piątka, którą przetestowałem i jest naprawdę godna zainteresowania. Oczywiście ofert jest znacznie więcej, dlatego przyjrzyj się im wszystkim, bo być może wpadnie Ci w oko coś innego. Do 16 lipca koszt zakupu wieczystych licencji jest mniejszy o 10%, ale zamawiając musisz użyć kodu: SUMODAY

Udostępnij

Publikacje prosto na Twój email!

Zapisz się i obserwuj co dzieje się na Wooj, Uczymyjak i PoznajWP

W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji. Twój adres jest bezpieczny.

Zobacz również

Polecane Oferty LifeTime!

WooLentor Lifetime Deal

WooLentor

Builder dla WooCommerce. Zaprojektujesz strony koszyka, zamówienia, konta klienta, produktów itd… Do tego ogrom innych funkcji, pozwalających zwiększyć konwersję.

Komentarzy: 2

  1. Aleksader pisze:

    Czy Serpwatch jest w pełni funkcjonalny w przypadku polskich serwisów (skierowanych do polskich odbiorców)? W PL Internecie nie mogę znaleźć żadnych opinii na jego temat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.