Strefa Kursów JZS, to pakiet praktycznych szkoleń z obszaru marketingu internetowego. Przeprowadzę Cię za rękę przez cały proces poczynając od stworzenia strony internetowej lub sklepu internetowego, poprzez jej optymalizację pod kątem pozycjonowania, skuteczne kampanie marketingowe AdWords / Facebook na efektywnym przekształceniu pozyskanego ruchu w Twoje zyski kończąc.

Strefa Kursów JZS – ile to kosztuje

Dostęp do Strefy Kursów JZS jest całkowicie bezpłatny! Oznacza to, że możesz zapisać się na szkolenie lub dowolną ilość szkoleń nie ponosząc z tego tytułu żadnych opłat. Naszą misją jest wspieranie takich przedsiębiorców jak Ty poprzez uczenie ich technik i metod sprzedaży w Internecie oraz przekazywanie praktycznej wiedzy pozwalającej im skuteczniej walczyć z konkurencją. Co z tego mam? Wielu Klientów, którzy skorzystali ze szkoleń nawiązuje współpracę i to jest konkretna wartość umożliwiająca finansowanie bezpłatnych szkoleń, które w niczym nie ustępują płatnym, często je przewyższając.

Czego nauczy Cię Strefa Kursów JZS

Jeśli jesteś na etapie planowania uruchomienia swojej strony internetowej nauczysz się jak ją stworzyć nie popełniając przy tym wielu błędów z jakimi boryka się wiele biznesowych stron internetowych. Będziesz w stanie zrobić ją samodzielnie bez zatrudniania specjalistów, informatyków czy grafików. Co więcej, nie będziesz do tego potrzebował żadnej specjalistycznej wiedzy, wystarczy że weźmiesz udział w szkoleniu Jak zrobić stronę i zastosujesz w praktyce to co Ci przekażę.

Samo stworzenie strony internetowej lub sklepu internetowego, bo także takie szkolenia znajdziesz, to nie wszystko. Czasy kiedy wystarczyło uruchomić stronę – sklep, wrzucić trochę linków w sieci i od razu sprzedawać dawno już minęły. Dziś musisz walczyć z konkurencją tak o pozycje w wyszukiwarkach jak i o zainteresowanie czy lojalność Klientów. W Strefie Kursów JZS nauczysz się optymalizacji strony pod kątem SEO, dowiesz się jak budować content, jak pozyskiwać wartościowe linki czyli co robić aby strona miała szansę wyprzedzić konkurencje w wynikach wyszukiwania np. Google.

Trzeba jednak zdawać sobie sprawę, że pozycjonowanie jest procesem długotrwałym. Jeśli masz nową domenę, to zdobycie zaufania Google może potrwać kilka miesięcy, a jeśli do tego masz dużą konkurencję, to wybicie się w wynikach wyszukiwania na topowe pozycje może zając Ci nawet ponad rok (znam przypadki gdzie zajęło to więcej niż 2 lata). W takiej sytuacji żeby szybko pozyskać ruch na stronie trzeba dotknąć także innych form reklamy. Świetnie sprawdzają się dwa kanały. Google Adwords i Facebook Ads. Nauczę Cię jak z nich korzystać i jak tworzyć kampanie reklamowe, które pozyskają dla Ciebie wartościowy ruch możliwie najniższym kosztem.

Gdy już pozyskasz ruch na stronie trzeba go odpowiednio zagospodarować. Jeśli na tym polu nic nie zrobisz kampanie reklamowe będą po prostu wyrzucaniem pieniędzy w błoto. Na szkoleniach dowiesz się co możesz zrobić i jak to zrobić, aby jak największą ilość odwiedzających stronę przekształcić w Klientów.

Strefa Kursów JZS to unikalna i kompleksowa propozycja dla każdego przedsiębiorcy. Nawet jeśli już prowadzisz działalność w Internecie znajdziesz u mnie wiele informacji, które pomogą Ci poprawić wyniki sprzedaży. Serdecznie zapraszam do uczestnictwa. Informacje na temat dostępnych w najbliższym czasie szkoleń znajdziesz pod poniższym przyciskiem.

Udostępnij

Zobacz również

Publikacje prosto na Twój email!

Zapisz się i obserwuj co dzieje się na Wooj, Uczymyjak i PoznajWP

W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji. Twój adres jest bezpieczny.

Polecane Oferty LifeTime!

WooLentor Lifetime Deal

WooLentor

Builder dla WooCommerce. Zaprojektujesz strony koszyka, zamówienia, konta klienta, produktów itd… Do tego ogrom innych funkcji, pozwalających zwiększyć konwersję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *