Zdecydowałem się na uruchomienie dodatkowego działu z krótkimi prezentacjami ofert lifetime, czyli aplikacji, wtyczek i narzędzi na licencji wieczystej. Jeśli słyszysz o tym po raz pierwszy i nie czujesz korzyści płynących z takich licencji, zajrzyj do artykułu „Dlaczego zachęcam Was do korzystania z ofert lifetime”.

W nowym dziale JZS znajdziesz starannie wybrane propozycje. Nie będzie tam wszystkich jakie można znaleźć w sieci, ale te które w mojej ocenie są ciekawe i mogą przynieść Ci korzyści w sytuacji gdy korzystasz ze środowiska WordPress.

Na pierwszy rzut pojawiło się opisane ostatnio narzędzie Squirrly SEO. Naprawdę bardzo, ale to bardzo interesujące i zachęcam każdego kto korzysta z bezpłatnych wersji wtyczek Yoast, Rank Math lub innych do przyjrzenia się możliwościom Squirrly.

Od strony praktycznej

Chętnie dzielę się informacjami na temat zmian na JZS. Tym razem nie wykorzystałem moich ulubionych rozszerzeń takich jak CPT, ACF czy jetEngine. Dałem szansę innemu rozszerzeniu do tworzenia własnych rodzajów zawartości, taksonomii, pól, relacji itp… Tym rozszerzeniem jest Meta Box. Kolejna świetna wtyczka bardzo użyteczna, ale pod warunkiem, że korzystasz z jej wersji PRO. Wkrótce o niej napiszę zwłaszcza, że jest dostępna na warunkach licencji wieczystej 🙂

Co jeszcze wykorzystałem? Na Jak Zrobić Stronę używam Elementora PRO, a ten jak być może wiesz daje możliwość pracy z dynamiczną treścią, czy jak wolisz z dynamicznymi tagami. Połączenie tych możliwości Elementora z tym co oferuje wtyczka Meta Box w zupełności wystarcza do tego, aby wygodnie zagospodarować własny rodzaj zawartości i wyciągnąć go na froncie.

Nowy dział jest prosty, bez fajerwerków, tak jak cała ta strona. Osobny typ treści z własnymi polami i nic więcej w tym wypadku nie potrzebuję. Uruchomienie całości w takiej formie jak zobaczysz klikając w przycisk poniżej zajęło może jakieś 45 minut, nie więcej. Meta Box, Elementor i oczywiście motyw Kadence.

Wykorzystałem Theme Buildera, ale nie ukrywam, że troszeczkę obawiałem się czy ten wybór nie spowoduje przypadkiem obniżenia jakości całej witryny. Okazuje się jednak, że ostatnie zmiany w Elementorze zdecydowanie lepiej radzą sobie z optymalizacją kodu niż miało to miejsce jeszcze kilka miesięcy temu.

W Google PageSpeed wynik 100/100, na GTMetrix A/A inne narzędzia takie jak WebPageTest (tak na marginesie w końcu odświeżyli UX, polecam) również rejestrują dobre wyniki. Moje obawy okazały się bezpodstawne.

Wyniki na WebPageTest

Na jakiej zasadzie będą dobierane oferty

Wspomniałem o tym wcześniej. To nie będzie działanie na chybił trafił. Nie będzie to również dział, w którym znajdziesz wszystkie możliwe oferty lifetime jakie można znaleźć w Internecie. Nie mam zamiaru zachęcać Cię do inwestycji w coś do czego sam nie mam przekonania, że warto to zrobić. Większość z propozycji, które się pojawią to narzędzia z jakich korzystam, korzystałem lub zamierzam korzystać w niedalekiej przyszłości.

Pojawią się nie tylko dodatki dla WordPressa, ale również inne, które mogą pomóc Ci lepiej zoptymalizować swoją pracę, lepiej zarządzać kampaniami marketingowymi, lepiej planować strategie SEO, zwiekszyć sprzedaż, poprawić bezpieczeństwo swojego projektu, itp.

Większość ofert lifetime, to propozycje ograniczone w czasie, dlatego w pewnym momencie część z nich nie będzie już dostępna, ale mogą jeszcze wrócić, bo nierzadko taki scenariusz ma miejsce. Nie będę ich usuwał, po to żeby każdy kto zajrzy do tego działu i prześledzi jego wpisy mógł zobaczyć co go ominęło, ale także żeby pokazać jak wiele tego typu ofert pojawia się w sieci i nawet jeśli nie zdążysz upolować konkretnego rozwiązania, to jest spora szansa, że za jakiś czas ustrzelisz coś podobnego i kto wie czy nie lepszego 🙂

Słowo końcowe

Zachęcam Cię do tego, aby od czasu do czasu zerknąć do działu LTD. Być może wkrótce dzięki niemu wyposażysz siebie i swoją firmę w narzędzia, które sprawią, że Twoja działalność w Internecie nabierze rozpędu. Przedstawione oferty nie tylko będą miały pozytywny wpływ na wzrost Twoich dochodów, ale także będą przynosiły Ci znaczne oszczędności w porównaniu ze scenariuszem, w którym za każdą z nich musiałbyś płacić abonament miesięczny lub roczny. Zapraszam!

Udostępnij

Zobacz również

Publikacje prosto na Twój email!

Zapisz się i obserwuj co dzieje się na Wooj, Uczymyjak i PoznajWP

W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji. Twój adres jest bezpieczny.

Polecane Oferty LifeTime!

WooLentor Lifetime Deal

WooLentor

Builder dla WooCommerce. Zaprojektujesz strony koszyka, zamówienia, konta klienta, produktów itd… Do tego ogrom innych funkcji, pozwalających zwiększyć konwersję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *