Zapraszam wszystkich obecnych uczestników Kursu WordPress, a także wszystkich tych, którzy zastanawiają się nad wyborem kursu budowy stron internetowych na nowe lekcje!

Kurs WordPress jaki znajdziesz na JZS i PoznajWP, to obecnie najbardziej rozbudowane szkolenie wideo dostępne na żądanie w polskich zasobach Internetu.

Jesień za chwilę zawita na dobre, a więc nadszedł również czas na przygotowanie kursu na nadchodzący rok 2021. Znacząca część lekcji zostanie rozszerzona lub zaktualizowana, zwłaszcza te gdzie pojawiły się w ostatnim czasie istotniejsze nowości lub uznam, że warto wzbogacić taką lub inną lekcję do dodatkowe treści. W dużej mierze będzie to wypadkowa naszych rozmów i dyskusji w ramach zamkniętych grup dla uczestników kursów na HelloWP.pl

W pierwszej odsłonie zaktualizowane zostały lekcje dotyczące zautomatyzowanych instalacji WordPressa, a także obszerna lekcja na której omawiany jest interfejs i kokpit WordPress’a. Poniżej wstęp do jednej z nowych lekcji.

Ci z Was, którzy uczestniczą już w moich kursach zapewne zauważą drobną zmianę oprawy wizualnej. Mam nadzieję, że się spodoba 🙂

Kolejne aktualizacje będą sukcesywnie publikowane w nadchodzących dniach, z założeniem, że większość z nich zostanie wprowadzona przed nadejściem zimy, tak abyśmy weszli w Nowy Rok z gruntownie odświeżonym materiałem, który będzie wam służył i wspierał wasze działania w nadchodzącym roku.

Aktualnie w ramach Kursu WordPress macie do dyspozycji 110 filmów wideo, na których pokazuję krok po kroku jak efektywnie pracować z WordPressem i wykorzystywać jego potencjał. Nie liczę nawet ile to godzin, choć czasami o to podpytujecie traktując ten czynnik jako pewnego rodzaju wyznacznik jakościowy. Szacuję że aktualnie ten kurs, to blisko 30 godzin lekcji wideo. To sporo i prawdopodobnie jest to najpełniejszy kurs WordPressa, ale uwierzcie mi, że nie ilość, ale jakość materiału jest w tym wypadku najistotniejsza.

Ten kurs “żyje” i nieustannie się zmienia – niedawno mieliśmy aktualizację lekcji dotyczących Gutenberga w WordPressie 5.5, teraz kolejna aktualizacja, a za kilka dni pojawią się następne, w tym także zobaczycie nowość w postaci lekcji interaktywnych, które pomagają jeszcze lepiej utrwalić najważniejsze zagadnienia i lepiej zrozumieć specyfikę WordPressa.

Serdecznie zapraszam moich kursantów do obejrzenia nowych materiałów, a wszystkich którzy dopiero zastanawiają się nad tym kursem do dołączenia 🙂

Kurs jest oferowany w modelu lifetime, a więc masz dostęp nieograniczony do wszystkich jego lekcji, a także wszystkich aktualizacji jakie będą się pojawiały w przyszłości. Nie ma znaczenia kiedy zechcesz do niego wrócić, czy za miesiąc czy za rok. Zawsze będą na Ciebie czekały aktualne lekcje!

Zapraszam
Krzysiek Wojteczko

Udostępnij

Zobacz również

Bezpłatne informacje o nowościach JZS

Zapraszam Cię do grona Subskrybentów! Tysiące Czytelników już subskrybuje wiadomości z JZS.

W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji. Twój adres jest tu bezpieczny.

Polecane Oferty LifeTime!

Virusdie - Lifetime
Virusdie

Rewelacyjne narzędzie chroniące stronę WWW przed atakami, a także narzędzie...

Stackable lifetime
Stackable

Zestaw świetnych bloków dla Gutenberga plus biblioteka gotowych szablonów.

PayForm oferta lifetime
PayForm

Generowanie formularzy szybkich płatności. Możesz tym narzędziem zwiększyć konwersję!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *