Zapraszam wszystkich obecnych uczestników Kursu WordPress, a także wszystkich tych, którzy zastanawiają się nad wyborem kursu budowy stron internetowych na nowe lekcje!

Kurs WordPress jaki znajdziesz na JZS i PoznajWP, to obecnie najbardziej rozbudowane szkolenie wideo dostępne na żądanie w polskich zasobach Internetu.

Jesień za chwilę zawita na dobre, a więc nadszedł również czas na przygotowanie kursu na nadchodzący rok 2021. Znacząca część lekcji zostanie rozszerzona lub zaktualizowana, zwłaszcza te gdzie pojawiły się w ostatnim czasie istotniejsze nowości lub uznam, że warto wzbogacić taką lub inną lekcję do dodatkowe treści. W dużej mierze będzie to wypadkowa naszych rozmów i dyskusji w ramach zamkniętych grup dla uczestników kursów na HelloWP.pl

W pierwszej odsłonie zaktualizowane zostały lekcje dotyczące zautomatyzowanych instalacji WordPressa, a także obszerna lekcja na której omawiany jest interfejs i kokpit WordPress’a. Poniżej wstęp do jednej z nowych lekcji.

Ci z Was, którzy uczestniczą już w moich kursach zapewne zauważą drobną zmianę oprawy wizualnej. Mam nadzieję, że się spodoba 🙂

Kolejne aktualizacje będą sukcesywnie publikowane w nadchodzących dniach, z założeniem, że większość z nich zostanie wprowadzona przed nadejściem zimy, tak abyśmy weszli w Nowy Rok z gruntownie odświeżonym materiałem, który będzie wam służył i wspierał wasze działania w nadchodzącym roku.

Aktualnie w ramach Kursu WordPress macie do dyspozycji 110 filmów wideo, na których pokazuję krok po kroku jak efektywnie pracować z WordPressem i wykorzystywać jego potencjał. Nie liczę nawet ile to godzin, choć czasami o to podpytujecie traktując ten czynnik jako pewnego rodzaju wyznacznik jakościowy. Szacuję że aktualnie ten kurs, to blisko 30 godzin lekcji wideo. To sporo i prawdopodobnie jest to najpełniejszy kurs WordPressa, ale uwierzcie mi, że nie ilość, ale jakość materiału jest w tym wypadku najistotniejsza.

Ten kurs “żyje” i nieustannie się zmienia – niedawno mieliśmy aktualizację lekcji dotyczących Gutenberga w WordPressie 5.5, teraz kolejna aktualizacja, a za kilka dni pojawią się następne, w tym także zobaczycie nowość w postaci lekcji interaktywnych, które pomagają jeszcze lepiej utrwalić najważniejsze zagadnienia i lepiej zrozumieć specyfikę WordPressa.

Serdecznie zapraszam moich kursantów do obejrzenia nowych materiałów, a wszystkich którzy dopiero zastanawiają się nad tym kursem do dołączenia 🙂

Kurs jest oferowany w modelu lifetime, a więc masz dostęp nieograniczony do wszystkich jego lekcji, a także wszystkich aktualizacji jakie będą się pojawiały w przyszłości. Nie ma znaczenia kiedy zechcesz do niego wrócić, czy za miesiąc czy za rok. Zawsze będą na Ciebie czekały aktualne lekcje!

Zapraszam
Krzysiek Wojteczko

Udostępnij

Zobacz również

Bezpłatne informacje o nowościach JZS

Zapraszam Cię do grona Subskrybentów! Tysiące Czytelników już subskrybuje wiadomości z JZS.

W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji. Twój adres jest tu bezpieczny.

Polecane Oferty LifeTime!

Meta Box Lifetime
Meta Box

Dodawaj własne rodzaje treści, pola i taksonomie do WordPressa.

Play.ht lifetime
Play.ht

Przekształć swoje publikacje na stronie w nagrania audio wysokiej jakości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *