Znakomicie zapowiadające się narzędzie wspierające proces tworzenie treści na Twojej stronie. Nie jest to kolejne z tych, które próbują pisać za Ciebie, ale takie które wspiera Cię podczas optymalizacji SEO własnych publikacji.

Zainwestowałem w tę ofertę sądząc, że to kolejne narzędzie, które nie zrobi na mnie wrażenia, ale szybko okazało się, że byłem w błędzie.

WriterZen mógłbym podzielić najogólniej na dwa główne obszary związane z content marketingiem. Pierwszy obszar, to wyszukiwanie fraz i tematów na artykuły jakie mogłyby pojawić się na Twojej stronie.

Wyszukiwarka tematów

Zaskoczyła mnie przy tak młodym rozwiązaniu duża ilość danych do analizy i to, że naprawdę bardzo dobrze radzi sobie z polskimi zasobami. Najpewniej dlatego, że wykorzystuje m.in. rozwiązania Google.

Kolejna funkcja związana z frazami i ich poszukiwaniem, to wyłapywanie fraz niszowych z wykorzystaniem Keyword Golden Ratio (KGR). Jeśli znajdziesz frazę Keyword Golden Ratio i opublikujesz treść ukierunkowaną na to słowo kluczowe, Twój artykuł powinien szybko uplasować się w TOP 50. To może być kwestia nawet kilku godzin. Jeśli Twoja strona ma przyzwoity autorytet i nie jest nowa, to możesz wskoczyć znacznie wyżej nawet do TOP 10.

Dane dotyczące niszowych fraz kluczowych

To co tu widzisz to naprawdę tylko maleńki fragment możliwości tej aplikacji. Pomijając resztę danych na temat fraz czy tematów na artykuły otrzymujesz edytor treści, w którym zaplanujesz strukturę artykułu analizując na tym polu konkurentów. Przygotujesz tekst, którego optymalizacja uwzględni topowe strony dla wybranej przez Ciebie frazy.

Edytor treści WriterZen

Jeśli publikacje dla Ciebie i Twojej strony są ważne, a zakładam że tak jest, powinieneś uważnie przyjrzeć się tej ofercie Lifetime. Rewelacyjna jakość w stosunku do ceny i niesłychanie praktyczne narzędzie, które pomoże Ci znaleźć się na lepszych pozycjach w Google bez działań na oślep. Zdecydowanie polecam.