WooFunnels

Koszt wynosił 999 USD

Lejki sprzedażowe wciąż działają i wciąż powstają nowe narzędzia, które umożliwiają ich bezproblemowe wdrożenie na sklepach opartych o silnik WordPress + WooCommerce. Jakiś czas temu pisałem o ofercie LTD na Studio Cart, a dziś kolejna propozycja.

Tego typu narzędzia nigdy nie były tanie, dlatego oferty dotyczące licencji wieczystych są godne zainteresowania, bo w praktyce pozwolą Ci sporo zaoszczędzić. Wykorzystanie lejków w sklepie internetowym sprawi, że inwestycja szybko się zwróci.

WooFunnels w ofercie LTD, z okazji swoich trzecich urodzin, to tak naprawdę dwa narzędzia. Pierwsze to tworzenie lejków, a drugie to automatyzacja. Zerknij na stronę oferty, aby poznać możliwości jakie otrzymasz, a jest ich sporo łącznie z testami A/B, co pozwoli Ci zoptymalizować lejki do perfekcji.

Lejek Sprzedażowy to mechanizm marketingowy stworzony w celu przechwycenia większej ilości leadów, uzyskania wyższej wartości zamówienia i przekształcenia kupujących w stałych Klientów. Jeśli to pojęcie jest dla Ciebie nowe, koniecznie zajrzyj do tekstu „Lejki sprzedażowe”.

WooFunnels da Ci narzędzia do budowy lejków, silnik automatyzacji i dogłębną analitykę w jednym miejscu. Wszystko, czego potrzebujesz do budowania wysoko konwertujących lejków sprzedaży dla WordPressa i WooCommerce oraz najbardziej solidny kreator automatyzacji, jaki kiedykolwiek widziałeś, są zawarte w tej umowie wieczystej.

Strony opt-in, optymalizacja stron zamówienia, podbicia zamówień, upselle jednym kliknięciem i wiele więcej. Polecam jeśli jeszcze nie nie korzystasz z żadnych narzędzi do optymalizacji procesów sprzedażowych.

Więcej w artykule: WooFunnels – lejki sprzedażowe dla WooCommerce. Strona wtyczki: WooFunnels