Oferty LifeTime

Virusdie

od 390 USD

  

Virusdie ma za zadanie dbać o bezpieczeństwo Twojej strony, a tego uwierz nigdy za wiele. Bez względu na to jakie zabezpieczenia masz po stronie operatora hostingu warto zadbać o jeszcze jedną, niezależną warstwę.

Virusdie jako ochroniarz strony sprawdza się wzorowo. Przetestowałem duuużą ilość analogicznych rozwiązań i do Virusdie podchodziłem na początku z dużym dystansem. Moje zdziwienie było ogromne, gdy na jednej z testowanych stron Virusdie znalazł trojany zaszyte w plikach graficznych, których nie wychwyciło żadne inne oprogramowanie antywirusowe. Zweryfikowałem czy to nie false positive i okazało się, że nie. Potem znalazłem komentarze, gdzie użytkownicy tego narzędzia mieli podobne doświadczenia. Oznacza to, że Virusdie to jedno ze skuteczniejszych jeśli nie najskuteczniejsze narzędzie do wykrywania i usuwania zainfekowanych plików strony internetowej.

Świetnie radzi sobie także z WordPressem i informuje Cię o wtyczkach, w których znaleziono luki i powinieneś ją natychmiast zaktualizować:

Informacja o niebezpiecznej wersji wtyczki WordPress wyświetlana przez Virusdie

Ochrona przed niebezpiecznym oprogramowaniem, to jednak nie wszystko. Virusdie to także WAF (firewall), który również na tyle na ile do tej pory go przetestowałem działa bez problemów. To skuteczna prewencja wykrywająca różnego rodzaju ataki i eliminująca je.

Statystyka ochrony firewall

Lifetime na wiele stron ma być krótki, ale jeśli nie zdążysz możesz skorzystać ze standardowej oferty. Koszt 15 dolarów miesięcznie za skuteczną ochronę jednej witryny nie jest wygórowaną ceną.