Prosta, a jednocześnie potężna wtyczka, która oferuje wszystko, czego potrzebujesz do budowania lejków sprzedażowych bezpośrednio na swojej stronie WordPress. Jeśli kiedykolwiek słyszałeś o takich narzędziach jak CartFlows, to wiesz że nie są tanie. Dlaczego? Dlatego, że umiejętnie zastosowane lejki są w stanie odczuwalnie podnieść sprzedaż Twoich produktów i usług.

Studiocart to bardzo atrakcyjna alternatywa dla innych analogicznych rozwiązań. Doskonale sprawdzi się w rękach zarówno osób początkujących jak również profesjonalistów. Możesz sprzedawać swoje usługi przyjmując płatności jednorazowe lub subskrypcyjne i nie potrzebujesz do tego dodatkowej wtyczki, nawet wtyczki WooCommerce!

W Studiocart dodasz swoje produkty, zbudujesz dla nich lejki sprzedażowe i wiele więcej. Są także webhooki i integracja z Zapier, co daje szerokie pole do działania jak chodzi o integrację z innymi systemami sprzedaży.

Rozszerzenie jest bardzo młode, dlatego nie ma jeszcze specjalnie dużego wyboru gotowych szablonów, ale to co jest całkowicie wystarcza do zrozumienia logiki wtyczki. poza tym każdy szablon można dowolnie dostosować do własnych potrzeb korzystając z Elementora lub DIVI.

Warunki oferty LTD

Standardowo dostępny jest jeden kod za 79 dolarów, który pozwala wykorzystać wtyczkę na maksymalnie pięciu różnych stronach WordPress. Jeśli chcesz skorzystać z oferty unlimited (dowolna ilość stron), wówczas musisz wykupić trzy pojedyncze kody i użyć każdego z nich w panelu Studiocart po rejestracji.

Warunki oferty rocznej

W momencie gdy oferta LTD dobiegła końca, pojawiła się propozycja wykupienia dostępu do narzędzia w cenie 99 USD / rok. Nie jest to już licencja wieczysta.