Wtyczka WordPress wzbogacająca Gutenberga o szereg konfigurowalnych bloków. Jeśli kiedykolwiek miałeś okazję skorzystać z wersji bezpłatnej dostępnej w repozytorium WordPress i spodobały Ci się jej możliwości, to dobra wiadomość jest taka, że Stackable pojawiło się w ofercie lifetime.

Bloki Stackable

Jak wspomniałem powyżej bloki oferowane przez wtyczkę dają duże możliwości dostosowania ich pod kątem własnych potrzeb. Gdy przyjrzysz się Uważnie temu jak wygląda obszar z ustawieniami (poniżej po prawej) zauważysz trzy zakładki: Layout, Style i Advanced. Czy może z czymś Ci się to kojarzy? Mi do złudzenia przypominają te, które być może znasz z Elementora 🙂

Jeśli korzystasz z Elementora poczujesz się niemal jak w domu!

Sekcja Layout bloku wtyczki Stackable

Wtyczka na obecną chwilę oferuje łącznie 27 bloków, ale nie tylko one są interesujące.

Gotowe wzory

Wersja darmowa wtyczki oferuje 89 gotowych do wykorzystania i zmodyfikowania aranżacji bloków, natomiast wersja PRO oddaje w Twoje ręce 355 takich szablonów. Dzięki temu błyskawicznie stworzysz cały layout dla swojej lub swojego Klienta strony.

Dodatkowo są zestawy pozwalające spójnie zaprojektować stronę według określonej stylistyki. Wersja darmowa oferuje ich 7, a wersja PRO 30. Przykład jednego z nich:

Przykład zestawu aranżacji

Jeśli w swojej pracy wykorzystujesz głównie Gutenberga lub planujesz taki krok, ten deal nie może przejść niezauważony. Koniecznie przyjrzyj się mu.