SmartQuizBuilder dla agencji

od 59 USD

Pisałem kilka miesięcy na temu na temat tej interesującej wtyczki dla WordPrssa. Zerknij do artykułu SmartQuizBuilder jeśli interesują Cię szczegóły z nią związane. Pierwotna oferta Lifetime wygasła, ale kilka dni temu pojawiła się ponownie, tyle że w nieco zmienionej formie.

Poprzedni LTD pozwalał zakupić licencję wieczystą, którą można było wykorzystać tylko na własnej stronie/stronach. Aktualna propozycja kierowana jest do agencji i freelancerów, którzy chcą wykorzystać możliwości tego rozszerzenia zarówno na własnych stronach jak również swoich Klientów.

Siłą SmartQiuzBuilder jest to, że pomysłowo wykorzystane, może wyraźnie zwiększyć zaangażowanie odwiedzających Twoją stronę, a to będzie się przekładało, na wzrost zaufania, wiekszą konwersję i lepszą rozpoznawalność marki. Wtyczka prosta w użyciu i jednocześnie potężna w swoich możliwościach.

Interfejs SQB

Poniżej przykładowy quiz, który może być quizem lub ankietą w zależności od potrzeb. Po zakończeniu uczestnik jest przekierowywany na stronę z propozycję bezpłatnego Kursu WordPress 🙂

Zapisz się i korzystaj od razu!

Odbierz Szybki Kurs
WordPress

Stwórz samodzielnie dowolną stronę internetową
9 lekcji wideo odsłoni przed Tobą możliwości WordPressa.
Dodatkowo prosto na swój email otrzymasz nowe artykuły z UJ i Wooj.