Oferty LifeTime

pCloud

około 350 EUR

Jedna z moich ulubionych usług dysku w chmurze, głównie za sprawą lokalizacji (Szwajcaria, gdzie ochrona danych jest na wysokim poziomie).

W zasadzie oferta Lifetime dostępna jest permanentnie, aczkolwiek podejrzewam, że jednak kiedyś się skończy. Usługa bardzo dojrzała z wieloma świetnymi możliwościami i aplikacjami na desktopy oraz urządzenia mobilne, które działają bez zarzutów.

Po zainstalowaniu aplikacji na komputerze pCloud jest widoczny jako kolejny dysk na który wygodnie można zapisywać dane i nimi zarządzać:

pCloud możesz wykorzystać jako dysk na pliki, lub miejsce na kopie zapasowe Twojego komputera i urządzeń mobilnych. Możesz także wykorzystać go do archiwizacji kopii zapasowych Twoich stron WWW. Niektóre wtyczki do backupów pozwalają integrować stronę z pCloud, np. WPvivid.

Chmura dostępna jest w trzech modelach. Zastosowanie osobiste (jeden użytkownik), wersja rodzinna pozwalająca na zaproszenie członków rodziny i przydzielenie im miejsca na dysku – każdy członek rodziny ma swoją prywatną przestrzeń, ale oczywiście możecie między sobą udostępniać całe foldery. W końcu ostatnia opcja to wersja Biznes, gdzie można tworzyć dowolną ilość użytkowników (np. pracownicy w firmie).

Oferta Lifetime

Ceny są różne, możesz trafić na rozmaite oferty promocyjne związane z planami abonamentowymi jak również ofertami dożywotnimi. W momencie gdy piszę ten artykuł dostępna jest promocja obniżająca cenę o 65%. Sprawdź co dziś mają dla Ciebie.