Oferty LifeTime

Pabbly Connect

149 USD

Pabbly Connect jest narzędziem do automatyzacji, które pozwala połączyć twoje ulubione narzędzia i przesyłać między nimi istotne dane. Dzięki niemu możesz zastąpić ręczne zadania w pełni zautomatyzowanymi przepływami.

Jeśli ta tematyka kiedyś Cię zainteresowała, to prawdopodobnie czytałeś dużo o takich narzędziach jak Zapier czy Integromat. Pabbly Connect, to nic innego jak alternatywa dla dwóch wymienionych z tą różnicą, że dostępne jest w ofercie Lifetime.

Za 149 dolarów masz wieczysty dostęp do wszystkich możliwości aplikacji z 3000 zadań w miesiącu. Jest też kilka większych planów dla bardziej wymagających, z których największy to 10 000 zadań w miesiącu.

Gdybym miał zestawić to np. z zapier, gdzie za 19 dolarów miesięcznie mogę wywołać 750 zadań, to widać, że Pabbly Connect oferuje w wersji Lifetime bardzo atrakcyjne warunki.

Osobiście korzystam z Pabbly Connect i po długim czasie testów, a także porównań z zapier mogę powiedzieć, że nie tylko jest tańsze, ale również skuteczniejsze. Gdy na zapier miałem wdrożoną automatyzację dotyczącą zaproszenia moich kursantów z PoznajWP na HelloWP, czyli naszą zamkniętą społeczność wsparcia, działało to w kratkę. Raz zaprosiło, raz nie i szczerze mówiąc w tym przypadku automatyzacja nie zdejmowała z moich barków ręcznych działań. Nie o to w tym chodzi!

Gdy przesiadłem się na Pabbly Connect okazało się, że wcale tak być nie musi. Zadania działają wręcz perfekcyjnie i dosłownie ani razu nie zdarzyło mi się, żeby do nowego kursanta nie zostało wysłane zaproszenie do naszej społeczności.

Interfejs

Jest bardzo prosty i czytelny. Bardzo szybko skonfigurujesz integrację wybierając akcję, która może wywołać konkretne zadanie. Jeśli potrzebujesz bardziej złożonej struktury, to także bez problemu ją wyklinasz tworząc praktycznie dowolną logikę.

Formularz tworzenia wyzwalacza w Pabbly Connect

Filtry, ścieżki, opóźnienia i wiele innych narzędzi powalających Ci budować wysokiej jakości automatyzację masz do dyspozycji.

Formularz tworzenia akcji

Gdy zbudujesz cały proces automatyzacji, potem wystarczy że zerkniesz od czasu do czasu na historię zadań, w której znajdziesz wszystkie niezbędne szczegóły dotyczące każdego uruchomienia procesu.

Historia wykonanych zadań

Gorąco polecam. Dla mnie, przynajmniej na razie niezawodne 🙂