Oferty LifeTime

Now4real

od 29 USD

Jeśli szukasz narzędzi, które pozwolą Ci na uruchomienie własnej społeczności, aplikacja Now4real może stać się jednym z tych narzędzi. To czat na stronie, ale czat w którym udział mogą brać wszyscy Czytelnicy lub osoby zarejestrowane na Twojej stronie. Rozmowy odbywają się w czasie rzeczywistym.

Now4real I statystyki

Jak widać powyżej narzędzie oferuje także dostęp do statystyk, ale to co mi osobiście najbardziej się podoba, to fakt, że każdy kto korzysta z czatu może przełączyć się na zakładkę PAGES i sprawdzić na jakich stronach są osoby będące na czacie, a także na jakich stronach są wszystkie osoby odwiedzające ją w danym momencie.

Widzisz tu strony na których są osoby odwiedzające Twoją stronę internetową

Dlaczego uważam tę funkcjonalność za pożyteczną? Ponieważ w prosty sposób może zwiększyć zaangażowanie osób odwiedzających Twoją stronę. Jeśli widzisz co oglądają inni jest spora szansa, że klikniesz aby sprawdzić co takiego interesującego znaleźli. Prosty mechanizm, prawda? Ważne żeby działał 🙂

I jeszcze jedna cecha ten funkcji Now4real. Możesz podpiąć kilka swoich stron jeśli masz ich więcej i połączyć je wszystkie tym jednym komunikatorem. Goście Twojej strony zobaczą więc nie tylko adresy witryny na której aktualnie są, ale także innych Twoich projektów, co może skutecznie zwiększyć ruch na wszystkich podpiętych witrynach.

Przyjrzyj się tej ofercie zaczynającej się od 29 dolarów jednorazowej płatności co pozwala uruchomić czat na dwóch domenach z 50 godzinami czatowania co miesiąc. Z pozoru może to wydać się niewiele, ale w rzeczywistości 50 godzin to sporo. Czas nie jest liczony w sytuacji gdy osoba czatująca wygasi ekran lub przełączy się na inną zakładkę w swojej przeglądarce.