Oferty LifeTime

Meta Box

od 49 USD

MetaBox, to wtyczka WordPress pozwalająca Ci tworzyć własne rodzaje treści i obudowywać je specyficznymi polami, to w dużym skrócie, ponieważ w rzeczywistości możliwości jest więcej 🙂 Niedługo na temat tego dodatku napiszę osobny artykuł na blogu.

To produkt dojrzały, działający na rynku od lat, dlatego tym bardziej oferta jest zachęcająca, ponieważ masz pewność, że inwestujesz z kawał dobrego kodu, a także w coś co raczej nie zniknie z rynku.

Jeśli nie wiesz do czego służy to narzędzie przeczytaj artykuł „Dynamiczne treści”, gdzie rzucam nieco światła na to zagadnienie. Jeśli nie chcesz czytać, to w uproszczeniu napiszę tylko, że możesz dodać własny rodzaj zawartości np. Ogłoszenia, Nieruchomości, Noclegi, Ciekawe miejsca, Wydarzenia…. Twoje potrzeby decydują o pomyśle na rodzaj treści.

Gdy dodasz „Wydarzenia” możesz je wzbogacić o kolejne pola. Tytuł i opis, a także obrazek wyróżniający masz w standardzie, to zapewnia WordPress, a przy użyciu wtyczki Meta Box dodasz kolejne, przykładowo: data wydarzenia, lokalizacja, cena biletu, organizator itd…

Możesz także stworzyć własne taksonomie, z których ten rodzaj zawartości będzie korzystał, np. Kategorie wydarzenia lub inne, a to wciąż nie wszystko 🙂

Integracja z Elementorem działa wyśmienicie, wystarczy więc Meta Box i Elementor PRO, aby szybko stworzyć nowy, specyficzny dział strony i wygodnie wyświetlić treści na froncie.

Meta Box, to alternatywa dla ACF, CPT UI, jetEngine i im podobnych. Licencja dożywotnia dostępna jest tylko przez krótki czas. Masz 60 dni na zwrot jeśli uznasz z jakiegokolwiek powodu, że Meta Box Ci nie odpowiada.