Oferta szalona, zwłaszcza, że narzędzie jest dojrzałe i długo dostępne na rynku. Do czego służy? Powiadomienia WebPush, to główne zadanie tej aplikacji i trzeba powiedzieć, że radzi sobie z nimi doskonale.

Powiadomienia WebPush to kolejny kanał komunikacji z waszymi Czytelnikami, potencjalnymi Klientami i Klientami. Dzięki temu, że nie wymagają zapisywania się na listę mailingową, a więc nie trzeba podawać żadnych swoich danych, potrafią być efektywniejsze.

image

Ci z was, którzy mnie znają wiedzą, że rekomenduję zacząć przygodę z powiadomieniami WebPush od darmowego narzędzie OneSignal. Niestety w w ostatnim czasie odkroili możliwości wersji darmowej, dlatego pojawienie się Gravitec jest jak prezent na urodziny.

W osobnym artykule napisałem, dlaczego zdecydowałem się przesiąść z OneSignal na Gravitec, jeśli to cię interesuje zajrzyj tam.

Warunki Oferty

Jak wspomniałem w pierwszym zdaniu są szalone. Za 39 dolarów masz możliwość podpiąć dowolną ilość stron, a każda z nich może mieć bazę 25 000 subskrybentów powiadomień. Na starcie oferty LTD te 25 000 dotyczyło łącznie wszystkich stron jakie podpinamy, ale w pewnym momencie postanowili swoją propozycję uatrakcyjnić i teraz każda dodana strona ma swój osobny worek na subskrybentów o pojemności 25 000.

Jeśli masz większe potrzeby, możesz wykupić większą ilość kodów. Maksymalnie możesz ich kupić 5 i wówczas worek na subskrybentów dla każdej strony zmieści ich 150 000.

gravitec ceny

Dla porównania standardowa oferta Gravitec dla 25 000 subskrybentów to 100 dolarów miesięcznie!

gravitec oryginal

Jeśli poważnie myślisz i włączeniu do swojej strategii marketingowej i strategii komunikacji kanał WebPush, nie znajdziesz nic lepszego do tego w tak absurdalnie niskiej cenie.