Oferty LifeTime

AppMySite

Od 39 USD

Prowadząc sklep internetowy zwłaszcza w oparciu o WooCommerce (zob. Jak założyć sklep internetowy) masz niewiarygodne możliwości rozwoju. Spójrz na aplikację AppMySite. I zadaj sobie pytanie czy nie warto zainteresować się takimi miejscami jak AppStore czy Google Play skąd każdego dnia miliony poszukują i instalują aplikacje sklepów i inne. Czy nie chciałbyś dać możliwość zakupu Twoich produktów z poziomu natywnej aplikacji dla Androida i systemu iOS? Podejrzewam, że tak.

Aplikacje mobilne są drogie i nie każdego startującego, a nawet tych którzy prowadzą sklepu od dłuższego czasu stać na taką przyjemność. Jednak gdy wykorzystasz AppMySite stworzysz aplikację bez wpisania choćby linijki kodu. Po prostu ją wyklikasz. Aplikacja będzie synchronizowała dane z Twoim sklepem WooCommerce, a wiec wszystko co na niej sprzedaż zostanie uwzględnione w sklepie i odwrotnie.

Synchronizacja danych pomiędzy aplikacją, a sklepem WooCommerce

Co to dla Ciebie oznacza? To, że przy minimalnej, jednorazowej inwestycji staniesz się samodzielnym twórcą własnej aplikacji mobilnej. Świetny deal!