Jakiś tydzień temu podzieliłem się informacją na temat Scalify bardzo obiecującego narzędzia do uruchamiania i optymalizacji reklam na Facebooku, a dziś mamy kolejne: ADYOUNEED.

Bardzo podobne pod względem realizowanego celu jakim są mniejsze wydatki na reklamy i większa ich skuteczność, ale oczywiście są różnice. ADYOUNEED oprócz zarządzania kampaniami na Facebooku ma także możliwość zarządzania reklamami w Google ADS, a niedługo pojawią się inne platformy w tym LinkedIn, TikTok i zapewne inne również.

ADYOUNEED świetnie sprawdza się przy testowaniu różnych grup odbiorców. Wystarczy wybrać dwa zainteresowania, a aplikacja sama dobierze 15 grup docelowych i po 5 dniach wyłoni się z nich ta, które konwertuje najlepiej. Spora oszczędność czasu jeśli jeszcze nie znasz swojej grupy.

Pulpit nawigacyjny i wykresy ADYOUNEED do czytelnego raportowania i analizy, to kolejna pozytywna cecha. Walczyłeś kiedyś z danymi w Google ADS czy Facebook ADS i czułeś, że coś Ci umyka? To częste. Tu widzisz jak na dłoni którzy odbiorcy osiągają najlepsze wyniki i które reklamy wykorzystują najlepiej Twoje wydatki. Ty po prostu decydujesz, jak przesunąć budżet żeby możliwie najlepiej go spożytkować.

Projektowanie samych reklam także jest proste dzięki płynnej integracji Canva i ADYOUNEED. Nawet jeśli nie jesteś grafikiem szybko stworzysz przyciągające wzrok reklamy.

Polecam tego typu narzędzia i powiem nawet, że warto mieć ich kilka (zwłaszcza w ofertach Lifetime). Każde ma własne unikalne cechy, które w pewnych sytuacjach mogą być bardzo pożądane. To jedna z tych grup aplikacji, które potrafią się błyskawicznie zwrócić.

Na pewno rewelacyjną cechą oferty Lifetime na ADYOUNEED jest to, że nawet najtańszy pakiet nie ma nakłada limitu miesięcznych wydatków na reklamy. Większość tego typu ofert takie limity ma, w tym także wspomniane na wstępnie Scalify. Nie ma też limitu na konta reklamowe. Oznacza, to że inwestycja 69 dolarów zaspokoi większość potrzeb. Tylko w sytuacji gdy prowadzisz agencję marketingową rozważ wyższe plany pozwalające na dodawanie większej ilości subkont, np. dla Klientów których obsługujesz aby mieli bezpośredni dostęp do wyników prowadzonych kampanii.

Polecam zwłaszcza w tak atrakcyjnej cenie!