Twórcy popularnego narzędzia dla projektantów stron WordPress: Local, udostępnili dziś najnowszą wersję aplikacji z niespodzianką. Od tej wersji – Local 6.0 – funkcje dostępne dotychczas tylko dla użytkowników PRO są dostępne dla każdego bez opłat.

Local miał kiedyś funkcje premium, które wymagały płatnej subskrypcji Local Pro. Nasza najnowsza wersja oferuje wszystkie funkcje za darmo i pozwala każdemu pracować z najlepszymi narzędziami programistycznymi WordPress.

Jakie to narzędzia?

  • MagicSync – Czyli możliwość synchronizacji danych pomiędzy lokalną instalacją WordPress a kontem hostingowym WPEngine
  • Live Links – Pracując ze stroną lokalnie generujesz link, który możesz udostępnić swojemu Klientowi razem z loginem i hasłem jakie automatycznie zostaną wygenerowane. W ten sposób będzie miał bezpośredni wgląd w pracę jaką wykonujesz.
  • Instant Reload – funkcja ta ma za zadanie zaoszczędzić Twój czas, dzięki czemu już nigdy nie będziesz musiał klikać “odśwież” w przeglądarce. To jak edycja w czasie rzeczywistym, ponieważ zmiany jakie wprowadzasz są wyświetlane natychmiast.
  • Link Checker – Narzędzie do skanowania i wyszukiwania problematycznych linków na stronie.
  • Cloud Backups – To całkowita nowość. Rozszerzenie pozwala na obecną chwilę podpiąć swoje konto Google Drive lub DropBox i wysyłać na nie kopie bezpieczeństwa stron nad którymi pracujesz. Bardzo praktyczna i przydatna funkcjonalność.
Local Cloud Backup w wersji 6.0 Local

Najnowszą wersję Local pobierzesz ze strony projektu pod adresem: https://localwp.com

Udostępnij

Zobacz również

WordPress zmiana domeny

WordPress zmiana domeny

Domena, to adres Twojej strony internetowej i jednocześnie jej unikalny identyfikator, który jako ludzie jesteśmy w stanie szybko zapamiętać. Zdarza się jednak, że pierwotny wybór

Urodziny wordpress

18 urodziny WordPressa

WordPress z końcem maja świętuje 18 lat licząc od pierwszego publicznego udostępnienia tego popularnego oprogramowania. Powyższy wpis rozpoczął ekscytującą erę w historii blogosfery, w której

Bezpłatne informacje o nowościach JZS

Zapraszam Cię do grona Subskrybentów! Tysiące Czytelników już subskrybuje wiadomości z JZS.

W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji. Twój adres jest tu bezpieczny.

Polecane Oferty LifeTime!

Consolto

Aplikacja do spotkań online i obsługi Klienta. Ogrom możliwości i...

Qwary Oferta LifeTime
Qwary

Twórz za pomocą Qwary atrakcyjne ankiety i zbieraj feedback na...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *