Twórcy popularnego narzędzia dla projektantów stron WordPress: Local, udostępnili dziś najnowszą wersję aplikacji z niespodzianką. Od tej wersji – Local 6.0 – funkcje dostępne dotychczas tylko dla użytkowników PRO są dostępne dla każdego bez opłat.

Local miał kiedyś funkcje premium, które wymagały płatnej subskrypcji Local Pro. Nasza najnowsza wersja oferuje wszystkie funkcje za darmo i pozwala każdemu pracować z najlepszymi narzędziami programistycznymi WordPress.

Jakie to narzędzia?

  • MagicSync – Czyli możliwość synchronizacji danych pomiędzy lokalną instalacją WordPress a kontem hostingowym WPEngine
  • Live Links – Pracując ze stroną lokalnie generujesz link, który możesz udostępnić swojemu Klientowi razem z loginem i hasłem jakie automatycznie zostaną wygenerowane. W ten sposób będzie miał bezpośredni wgląd w pracę jaką wykonujesz.
  • Instant Reload – funkcja ta ma za zadanie zaoszczędzić Twój czas, dzięki czemu już nigdy nie będziesz musiał klikać “odśwież” w przeglądarce. To jak edycja w czasie rzeczywistym, ponieważ zmiany jakie wprowadzasz są wyświetlane natychmiast.
  • Link Checker – Narzędzie do skanowania i wyszukiwania problematycznych linków na stronie.
  • Cloud Backups – To całkowita nowość. Rozszerzenie pozwala na obecną chwilę podpiąć swoje konto Google Drive lub DropBox i wysyłać na nie kopie bezpieczeństwa stron nad którymi pracujesz. Bardzo praktyczna i przydatna funkcjonalność.
Local Cloud Backup w wersji 6.0 Local

Najnowszą wersję Local pobierzesz ze strony projektu pod adresem: https://localwp.com

Udostępnij

Publikacje prosto na Twój email!

Zapisz się i obserwuj co dzieje się na Wooj, Uczymyjak i PoznajWP

W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji. Twój adres jest bezpieczny.

Zobacz również

WordPress 5.9

WordPress 5.9 – co nowego?

Zaktualizowaliście już WordPressa do wersji 5.9? Jeśli tak, to czy znaleźliście nowości jakie w nim się pojawiły? A może nic szczególnego jeszcze nie zauważyliście? 🙂

Polecane Oferty LifeTime!

WooLentor Lifetime Deal

WooLentor

Builder dla WooCommerce. Zaprojektujesz strony koszyka, zamówienia, konta klienta, produktów itd… Do tego ogrom innych funkcji, pozwalających zwiększyć konwersję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.