Kurs WooCommerce

Naucz się Budowy Sklepu Internetowego

Kurs WooCommerce w najnowszej edycji 2021/2022

Sprzedawaj w Internecie na własnych warunkach!

Kurs WooCommerce
0 +
lekcji na żądanie
0 +
godzin lekcji WIDEO!
0
bloków tematycznych

Dla kogo jest to Szkolenie?

Kurs WooCommerce - Sklep Internetowy dla każdego!

Dlaczego kurs WooCommerce?

Dołącz do nas na Kursie WooCommerce

Decydując się na własny sklep internetowy zwłaszcza nie mając jeszcze na tym polu doświadczenia już na starcie stajesz przed trudnym wyborem. Jakiego oprogramowania użyć do uruchomienia sklepu? Zapłacić agencji, kupić dostęp do sklepu w modelu SaaS czy zakasać rękawy i samodzielnie uruchomić sklep?

Agencja – dobra agencja z pewnością zrobi dla Ciebie przyzwoite wdrożenie. Jest duże prawdopodobieństwo, że będziesz zadowolony, choć nie jest to regułą. Jednak dobra agencja wyspecjalizowana we wdrożeniach eCommerce nie będzie tania. Jest to więc dobra droga jeśli masz budżet na poziomie 10-20K i zaufanie do wykonawcy.

Sklep w modelu SaaS – Kupujesz dostęp i błyskawicznie masz funkcjonalny sklep do swojej dyspozycji. Często okazuje się jednak, że możliwości jakie oferuje są niewystarczające, a aktywacja tego co jest Ci potrzebne (jeśli w ogóle możliwa) wiąże się ze znacznym wzrostem kosztów utrzymania. W tym modelu jesteś uzależniony od dostawcy sklepu, a chęć późniejszego przeniesienia się na inny system może okazać się barierą nie do pokonania. Decydując się na tę drogę dokonaj przemyślanego wyboru.

Własne wdrożenie – ta ścieżka wiąże się z pewnym wysiłkiem z Twojej strony. Musisz dobrze poznać możliwości narzędzia i nauczyć się ich modelowania. Nie chodzi tu o konieczność nauki kodowania, bo dzisiejsze systemy praktycznie eliminują tę przeszkodę. Chodzi wyłącznie o jak najlepsze poznanie narzędzia i jego środowiska. Jeśli uwierzysz w to, że potrafisz i zainwestujesz swój czas w naukę, ta droga da Ci to największą elastyczność i swobodę rozwoju biznesu online. 

Podczas tego kursu nauczę Cię jak ujarzmić najpopularniejszy na świecie system do prowadzenia sklepu internetowego i jak wykorzystać go do sprzedaży dowolnych grup produktów.

Fragmenty Kursu
Kurs WooCommerce onLine

Manager Instalacji

Program Kursu Online

Wprowadzenie

Instalacja Sklepu

Konfiguracja sklepu

Wygląd sklepu

Rozszerzamy możliwości sklepu

Automatyzacja

Bezterminowy dostęp do Kursu + Grupa Wsparcia!

Jak wyglądają lekcje kursu?

Każda lekcja, to przede wszystkim materiał wideo. Oprowadzam Cię krok po kroku po omawianym zagadnieniu, a oprócz filmów znajdziesz także opisy i linki do rekomendowanych dodatków, które mogą być użyteczne w przypadku Twojego sklepu internetowego.

Interfejs jest bardzo prosty. Po lewej stronie znajdziesz pasek z widokiem wszystkich lekcji, który w razie potrzeby możesz ukryć i ponownie wyświetlić, co pomaga lepiej skupić się na przerabianym materiale.

Widok lekcji kursu WordPress

Z kursem możesz wygodnie pracować na urządzeniach mobilnych. Jeśli wyjedziesz, czekasz w długiej kolejce, jedziesz pociągiem, albo po prostu zechcesz obejrzeć jedną czy dwie lekcje do poduszki, wystarczy uruchomić kurs na smartfonie. Każdą wolną chwilę możesz zainwestować w edukację i szybszy rozwój Twojego sklepu.

Dodatkowe Wsparcie dla Uczestników

Oprócz materiałów dostępnych w ramach szkolenia masz dostęp do wewnętrznej społeczności wsparcia HelloWP.pl

To doskonałe miejsce do poszukiwania odpowiedzi na pytania jakie mogą pojawić się w trakcie pracy ze sklepem internetowym i nie tylko.

Zdaję sobie sprawę, że każdy z moich Studentów ma iswój własny pomysł sklep. Dlatego to miejsce jest idealnym uzupełnieniem lekcji i dynamiczną bazą informacji reagującą na Twoje bieżące potrzeby 🙂 Nie zostajesz sam!

Na HelloWP nie tylko poszerzysz zdobytą wiedzę, poznasz kolejne narzędzia, ale także zweryfikujesz swoje plany i właściwie ukierunkujesz ewolucję biznesu online!

Hosting z Kursem WooCommerce

Dostęp do kursu możesz otrzymać w prezencie zamawiając zarządzane konto hostingowe Premium dla WordPress’a w abonamencie rocznym! To najlepsze możliwe środowisko do rozwoju własnego biznesu opartego o ekosystem WordPressa.

Kurs WooCommerce - Cena

Ten kurs zawierający nastawiony na efekt materiał wideo, do którego w każdej chwili możesz wracać z dostępem do wsparcia zamkniętej społeczności dostępny jest w cenie 297 zł brutto! (Otrzymasz fakturę VAT).

Korzystasz z wszystkich materiałów bez ograniczeń czasowych i dodatkowych opłat abonamentowych. Masz także dostęp do wszystkich aktualizacji kursu w przyszłości.

Dołącz do Kursu WordPress

Inne kursy online

Opisany powyżej Kurs WooCommerce – Sklep Internetowy, to nie wszystko. Na platformie PoznajWP znajdziesz wiele innych, które pomogą Ci lepiej poznać środowisko WordPress/WooCommerce i techniki pracy z narzędziami tego ekosystemu. Przykładowe kursy już dostępne, to:

Na PoznajWP znajdziesz także atrakcyjne zestawy kursów. Dla przykładu pakiet Intensive Class, w skład którego wchodzi bezterminowy dostęp do 8 kursów online (łącznie grubo ponad 60 godzin lekcji wideo)! Dostęp w mega atrakcyjnej cenie!

Najczęściej zadawane pytania

Dostęp do lekcji nie jest limitowany czasowo. Tak długo jak kurs jest dostępny możesz z niego korzystać. Jeśli więc po jego przerobieniu zechcesz wrócić do materiałów np. za kilka miesięcy, kurs nadal będzie do Twojej dyspozycji.

Tak. Kurs jest aktualizowany. Jeśli pojawiają się znaczące zmiany wymagające przebudowy danej lekcji jest to wprowadzane, a Ty możesz z tym materiałów korzystać. Także nowe lekcje, które co pewien czas wzbogacają kurs są do Twojej dyspozycji. 

Treści nastawione są na umiejętności praktyczne, dlatego całość opracowana jest w formie filmów wideo, na których pokazuję, krok po kroku, sposób tworzenia strony, jak zarządzać jej środowiskiem i późniejszym rozwojem. Dodatkowo większość lekcji jest wzbogacona o opisy oraz linki do omawianych dodatków, motywów, wtyczek i narzędzi.

To szkolenie dla osób, które z informatyką, programowaniem, budową witryn internetowych nie mają nic wspólnego lub niewiele. Stworzone jest z myślą o tych wszystkich, którzy chcą nauczyć się budowy profesjonalnych witryn od podstaw i bez konieczności nauki programowania. Współczesne technologie to umożliwiają. Trzeba tylko dowiedzieć się jak je wykorzystywać do realizacji własnych celów. Krok po kroku nauczę Cię tego!

Tak. Specjalnie dla uczestników została uruchomiona wewnętrzna platforma komunikacji i wymiany doświadczeń. Dzięki temu masz stałe wsparcie podczas pracy ze środowiskiem WordPressa. Znajdziesz ją pod adresem https://hellowp.pl

Tak. Ukończenie szkolenia WordPress jest zwieńczone uzyskaniem certyfikatu uczestnictwa.

Tak oczywiście. Otrzymasz fakturę VAT, a więc opłatę możesz wrzucić w koszty prowadzenia swojej działalności.

Wciąż masz pytania?

Jeśli wciąż nie masz pewności czy inwestycja w WooCommerce i naukę tworzenia stron, to dobra decyzja, skontaktuj się ze mną i pytaj o wszystko co jest dla Ciebie ważne.

Chętnie opowiem o tym jak wygląda praca z materiałem, jej specyfice i korzyściach jakie ze sobą niesie dla Ciebie i Twojego biznesu. 

Masz chęć i czas żeby nauczyć się czegoś nowego? Możesz do mnie napisać korzystając z sekcji Kontakt lub zadzwonić w dni robocze pod numer 797 994 004.

Jestem do Twojej dyspozycji

Krzysztof Wojteczko

Udostępnij