Jeśli śledzisz wpisy i informacje na temat polecanych ofert lifetime, to na pewno widziałeś wśród nich kilka atrakcyjnych kąsków. Owszem są, ale po kolei się wykruszają, a ich miejsce zajmują nowe. Czasem jest jednak tak, że atrakcyjna oferta przechodzi nam koło nosa i potem Ciężko doczekać się podobnej, a być może nigdy już się nie pojawi. Warto trzymać rękę na pulsie 🙂

W najbliższych dniach znikną oferty świetnych w mojej ocenie narzędzi. Wszystkie z poniżej wymienionych przetestowałem i część już nawet wykorzystuję w codziennej pracy 🙂 Jeśli coś Ci wpadnie w oko, wykorzystaj ostatnie chwile.

Squirrly SEO

Squirrly SEO

Bardzo, ale to bardzo dobra wtyczka SEO dla WordPressa. Zbudowana nieco inaczej niż te które być może znasz jak: Rank Math, Yoast SEO i inne, a to dlatego że wykorzystywana jest także chmura, która poszerza możliwości aplikacji. Dużo wartościowych danych, wyszukiwanie fraz ręczne i automatyczne, optymalizacja treści, analiza pozycji i wiele więcej. Deal kończy się za kilka godzin.

AppMySite

AppMySite

Kolejny świetny deal dla każdego kto pracuje z WordPressem / WooCommerce i marzy mu się własna natywną aplikacja mobilna. To narzędzie pozwoli Ci bardzo szybko stworzyć taką aplikację bez dotknięcia kodu, którą możesz opublikować w Google Play i AppStore. To może być blog, ale przede wszystkim sklep internetowy! Oferta wygaśnie w ciągu 4 dni.

Courseware

Courseware

Wtyczka WordPress umożliwiająca sprzedaż kursów online. Jedna z najstarszych, jeśli nie najstarsza i cały czas rozwijana. Ogromna ilość integracji. Jeśli planujesz w przyszłości sprzedaż kursów, weź pod rozwagę ten dodatek. Oferta kończy się za kilka godzin.

Vadootv Player

Vadootv Player

To z kolei hosting wideo. Możesz kupić w formie dożywotniej licencji dostęp do nawet 3TB przestrzeni na swoje filmy bez limitu transferu. Brzmi trochę jak szaleństwo.

Narzędzie rozwija się w kierunku hostingu wideo dla marketerów. Oznacza to, że możesz na filmach dodać własny przycisk wezwania do działania, który wyświetli się w określonym czasie, możesz nawet dodać formularz zapisu się na listę mailingową, co pozwoli obejrzeć film do końca. Interesujące plany na przyszłość. Aplikacja dynamicznie się rozwija i pojawiło się już wiele aktualizacji od czasu startu oferty. Zniknie w ciągu 7 dni.

ContentBot

content

Narzędzie dla copywriterów, którego zadaniem jest przede wszystkim usprawnić ich pracę dzięki opcjom, które umożliwiają generowanie fragmentów treści i rozmaitych pomysłów, co może być inspiracją do dalszego pisania, zwłaszcza jeśli gdzieś utkniemy 🙂 Oferta ważna jeszcze przez 7 dni.

WP Compress

compress

Wtyczka WordPress do optymalizacji obrazów na stronie. Optymalizuje obrazy lokalnie i w czasie rzeczywistym, aby uzyskać krótsze czasy i lepsze wrażenia użytkownika odwiedzającego Twoją stronę. Alternatywa dla: Smush, EWWW i Optimole. Oferta kończy się za 10 dni

To kilka wygasających niebawem ofert Lifetime, które polecam. W zależności od Twoich priorytetów i kierunku rozwoju wybierzesz to w czym widzisz potencjał dla swoich działań. Inne oferty znajdziesz tutaj.

Udostępnij

Zobacz również

Local 6.0

Local 6.0 w funkcjami PRO bezpłatnie

Twórcy popularnego narzędzia dla projektantów stron WordPress: Local, udostępnili dziś najnowszą wersję aplikacji z niespodzianką. Od tej wersji – Local 6.0 – funkcje dostępne dotychczas

Envato Elements

Envato Elements

Wspomniałem kiedyś o Envato Elements pisząc o sporej ilości bezpłatnych szablonów dla Elementora. Dziś wracam do wątku z uwagi na FLASH SALE z okazji 5

Publikacje prosto na Twój email!

Zapisz się i obserwuj co dzieje się na Wooj, Uczymyjak i PoznajWP

W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji. Twój adres jest bezpieczny.

Polecane Oferty LifeTime!

AppMySite

Stwórz natywną aplikację mobilną dla swojego sklepu WooCommerce

Consolto

Aplikacja do spotkań online i obsługi Klienta. Ogrom możliwości i...

JivoChat oferta lifetime
JivoChat

Jeden z najlepszych czatów dla stron internetowych. Dojrzały z mnóstwem...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.