Jeśli śledzisz wpisy i informacje na temat polecanych ofert lifetime, to na pewno widziałeś wśród nich kilka atrakcyjnych kąsków. Owszem są, ale po kolei się wykruszają, a ich miejsce zajmują nowe. Czasem jest jednak tak, że atrakcyjna oferta przechodzi nam koło nosa i potem Ciężko doczekać się podobnej, a być może nigdy już się nie pojawi. Warto trzymać rękę na pulsie 🙂

W najbliższych dniach znikną oferty świetnych w mojej ocenie narzędzi. Wszystkie z poniżej wymienionych przetestowałem i część już nawet wykorzystuję w codziennej pracy 🙂 Jeśli coś Ci wpadnie w oko, wykorzystaj ostatnie chwile.

Squirrly SEO

Squirrly SEO

Bardzo, ale to bardzo dobra wtyczka SEO dla WordPressa. Zbudowana nieco inaczej niż te które być może znasz jak: Rank Math, Yoast SEO i inne, a to dlatego że wykorzystywana jest także chmura, która poszerza możliwości aplikacji. Dużo wartościowych danych, wyszukiwanie fraz ręczne i automatyczne, optymalizacja treści, analiza pozycji i wiele więcej. Deal kończy się za kilka godzin.

AppMySite

AppMySite

Kolejny świetny deal dla każdego kto pracuje z WordPressem / WooCommerce i marzy mu się własna natywną aplikacja mobilna. To narzędzie pozwoli Ci bardzo szybko stworzyć taką aplikację bez dotknięcia kodu, którą możesz opublikować w Google Play i AppStore. To może być blog, ale przede wszystkim sklep internetowy! Oferta wygaśnie w ciągu 4 dni.

Courseware

Courseware

Wtyczka WordPress umożliwiająca sprzedaż kursów online. Jedna z najstarszych, jeśli nie najstarsza i cały czas rozwijana. Ogromna ilość integracji. Jeśli planujesz w przyszłości sprzedaż kursów, weź pod rozwagę ten dodatek. Oferta kończy się za kilka godzin.

Vadootv Player

Vadootv Player

To z kolei hosting wideo. Możesz kupić w formie dożywotniej licencji dostęp do nawet 3TB przestrzeni na swoje filmy bez limitu transferu. Brzmi trochę jak szaleństwo.

Narzędzie rozwija się w kierunku hostingu wideo dla marketerów. Oznacza to, że możesz na filmach dodać własny przycisk wezwania do działania, który wyświetli się w określonym czasie, możesz nawet dodać formularz zapisu się na listę mailingową, co pozwoli obejrzeć film do końca. Interesujące plany na przyszłość. Aplikacja dynamicznie się rozwija i pojawiło się już wiele aktualizacji od czasu startu oferty. Zniknie w ciągu 7 dni.

ContentBot

Narzędzie dla copywriterów, którego zadaniem jest przede wszystkim usprawnić ich pracę dzięki opcjom, które umożliwiają generowanie fragmentów treści i rozmaitych pomysłów, co może być inspiracją do dalszego pisania, zwłaszcza jeśli gdzieś utkniemy 🙂 Oferta ważna jeszcze przez 7 dni.

WP Compress

Wtyczka WordPress do optymalizacji obrazów na stronie. Optymalizuje obrazy lokalnie i w czasie rzeczywistym, aby uzyskać krótsze czasy i lepsze wrażenia użytkownika odwiedzającego Twoją stronę. Alternatywa dla: Smush, EWWW i Optimole. Oferta kończy się za 10 dni

To kilka wygasających niebawem ofert Lifetime, które polecam. W zależności od Twoich priorytetów i kierunku rozwoju wybierzesz to w czym widzisz potencjał dla swoich działań. Inne oferty znajdziesz tutaj.

Udostępnij

Zobacz również

Publikacje prosto na Twój email!

Zapisz się i obserwuj co dzieje się na Wooj, Uczymyjak i PoznajWP

W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji. Twój adres jest bezpieczny.

Polecane Oferty LifeTime!

WooLentor Lifetime Deal

WooLentor

Builder dla WooCommerce. Zaprojektujesz strony koszyka, zamówienia, konta klienta, produktów itd… Do tego ogrom innych funkcji, pozwalających zwiększyć konwersję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *