Znalazłem chwilę żeby przetestować moje ulubione motywy WordPress, a więc Astrę, Kadence, GeneratePress, Blocksy i OceanWP. Podstawowe informacje na ich temat znajdziesz w artykule: “Najlepsze bezpłatne motywy WordPress“.

Jak sądzicie jakie były wyniki testu? Macie swoich faworytów? Zobaczcie co pokazał mój test:

Dla niecierpliwych, którzy nie lubią oglądać, a wolą czytać, podaję wyniki testu. Oto lista motywów w kolejności od tego, który wygrał do motywu, który zajął ostatnie miejsce:

  1. GeneratePress
  2. Kadence
  3. Astra
  4. Blocksy
  5. OceanWP

Powiem szczerze, że jestem mile zaskoczony wynikami jakie osiągnął motyw GeneratePress. Gdy przesiadałem się z niego na motyw Astra jakieś 2 lata temu jego wyniki były zbliżone do tych, które dziś ma ostatni motyw na liście. Od wersji 3.0 GeneratePress widać ogromny skok jakościowy i oby został utrzymany możliwie najdłużej.

Każdy z testowanych motywów to wersja bezpłatna dostępna w repozytorium WordPress. Możecie je pobrać i przeprowadzić własne testy. Wkrótce rozszerzę ten test o kolejne wyniki, ale tym razem pojawią się przykładowe treści na każdej z testowanych stron. Nie ma pewności jaki będzie wynik, bo nie raz widziałem przykłady gdzie po wstawieniu prostych treści motyw wariował i metryki jakościowe leciały na łeb na szyję. Czy GeneratePress utrzyma swoją pozycję? Zobaczymy w kolejnym teście 🙂

Subskrybujcie wiadomości JZS poniżej, aby otrzymać powiadomienie o pojawieniu się wyników testu.

Udostępnij

Publikacje prosto na Twój email!

Zapisz się i obserwuj co dzieje się na Wooj, Uczymyjak i PoznajWP

W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji. Twój adres jest bezpieczny.

Zobacz również

Polecane Oferty LifeTime!

WooLentor Lifetime Deal

WooLentor

Builder dla WooCommerce. Zaprojektujesz strony koszyka, zamówienia, konta klienta, produktów itd… Do tego ogrom innych funkcji, pozwalających zwiększyć konwersję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.