Znalazłem chwilę żeby przetestować moje ulubione motywy WordPress, a więc Astrę, Kadence, GeneratePress, Blocksy i OceanWP. Podstawowe informacje na ich temat znajdziesz w artykule: “Najlepsze bezpłatne motywy WordPress“.

Jak sądzicie jakie były wyniki testu? Macie swoich faworytów? Zobaczcie co pokazał mój test:

Dla niecierpliwych, którzy nie lubią oglądać, a wolą czytać, podaję wyniki testu. Oto lista motywów w kolejności od tego, który wygrał do motywu, który zajął ostatnie miejsce:

  1. GeneratePress
  2. Kadence
  3. Astra
  4. Blocksy
  5. OceanWP

Powiem szczerze, że jestem mile zaskoczony wynikami jakie osiągnął motyw GeneratePress. Gdy przesiadałem się z niego na motyw Astra jakieś 2 lata temu jego wyniki były zbliżone do tych, które dziś ma ostatni motyw na liście. Od wersji 3.0 GeneratePress widać ogromny skok jakościowy i oby został utrzymany możliwie najdłużej.

Każdy z testowanych motywów to wersja bezpłatna dostępna w repozytorium WordPress. Możecie je pobrać i przeprowadzić własne testy. Wkrótce rozszerzę ten test o kolejne wyniki, ale tym razem pojawią się przykładowe treści na każdej z testowanych stron. Nie ma pewności jaki będzie wynik, bo nie raz widziałem przykłady gdzie po wstawieniu prostych treści motyw wariował i metryki jakościowe leciały na łeb na szyję. Czy GeneratePress utrzyma swoją pozycję? Zobaczymy w kolejnym teście 🙂

Subskrybujcie wiadomości JZS poniżej, aby otrzymać powiadomienie o pojawieniu się wyników testu.

Udostępnij

Zobacz również

Bezpłatne informacje o nowościach JZS

Zapraszam Cię do grona Subskrybentów! Tysiące Czytelników już subskrybuje wiadomości z JZS.

W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji. Twój adres jest tu bezpieczny.

Polecane Oferty LifeTime!

Labrika

Optymalizacja treści w oparciu o konkurencję w TOP10, monitoring pozycji,...

AppMySite

Stwórz natywną aplikację mobilną dla swojego sklepu WooCommerce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *