Google ogłosiło, że przesuwa wprowadzenie nowego sygnału rankingowego związanego ze wskaźnikami Web Vitals do połowy czerwca 2021 roku.

Doświadczenie Użytkowników strony będzie uwzględnione wraz z istniejącymi sygnałami, takimi jak przyjazność dla urządzeń mobilnych, bezpieczne przeglądanie, bezpieczeństwo HTTPS i wytyczne dotyczące natrętnych reklam.

Zmiany, które pierwotnie miały wejść w maju, będą wprowadzane stopniowo. W rzeczywistości nowy czynnik rankingowy nie będzie w pełni obowiązywał aż do sierpnia.

Nowy raport w Google Search Console

Google ogłosiło również udostępnienie nowego raportu dotyczącego doświadczeń uzytkowników strony w Google Search Console, który wyświetla procent adresów URL z dobrymi wynikami. Obecnie doświadczenie strony odnosi się tylko do wyszukiwania mobilnego.

Dobre adresy URL odnoszą się do procentu mobilnych adresów URL, które mają zarówno dobry status Core Web Vitals, jak i nie mają problemów z użytecznością mobilną według raportu Mobile Usability.

nowy raport
Udostępnij

Zobacz również

WordPress 5.7

WordPress 5.7 – co nowego?

Wczoraj, czyli 10 marca została udostępniona najnowsza wersja WordPress 5.7. I jak w przypadku poprzednich wersji autorzy wciąż konsekwentnie idą w kierunku udoskonalania Gutenberga, czyli

Nowy dział LTD

Nowy dział LTD

Zdecydowałem się na uruchomienie dodatkowego działu z krótkimi prezentacjami ofert lifetime, czyli aplikacji, wtyczek i narzędzi na licencji wieczystej. Jeśli słyszysz o tym po raz

Bezpłatne informacje o nowościach JZS

Zapraszam Cię do grona Subskrybentów! Tysiące Czytelników już subskrybuje wiadomości z JZS.

W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji. Twój adres jest tu bezpieczny.

Polecane Oferty LifeTime!

pcloud lifetime
pCloud

Dysk w chmurze z dostępem dożywotnim. Zapisuj swoje pliki i...

Meta Box Lifetime
Meta Box

Dodawaj własne rodzaje treści, pola i taksonomie do WordPressa.

Now4real

Zbuduj społeczność i zwiększ zaangażowanie na swojej stronie wykorzystując Now4real.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *