Zapraszam uczestników Kursu WordPress do obejrzenia nowych lekcji dotyczących pracy z edytorem Gutenberg.

Gutenberg z każdą kolejną odsłoną WordPressa dojrzewa, a tym samym z wersji na wersję można go traktować coraz poważniej. To co zobaczycie na nowych lekcjach, to Gutenberg z jakim już niedługo będziecie mogli pracować. Dlaczego nie teraz? Ponieważ podczas nowych lekcji pracujemy z edytorem jaki dopiero się pojawi w nadchodzącej wersji WordPressa oznaczonej numerem 5.5! Poniżej, krótki fragment kursu:

Do kursu możecie dołączyć pod adresem: https://poznajwp.pl/kurs/wordpress/

W związku z tym, że nowe lekcje dotyczą zbliżającej się wielkimi krokami nowej wersji WordPress’a, to w ramach kursu wciąż jeszcze znajdziecie lekcje dotyczące aktualnej wersji edytora.

Czego się nauczycie?

Nowe lekcje są znacznie bardziej rozbudowane, co poniekąd wynika z faktu, że sam edytor także oferuje nam coraz więcej możliwości. Lekcje można podzielić na trzy części. Z jednej strony poznajemy interfejs Gutenberga i wszystkie jego narzędzia, z drugiej strony mamy praktyczny warsztat, gdzie wykorzystujemy poznane narzędzia, tworząc przykładową stronę. W końcu, nie brakuje lekcji, na których zobaczycie w jaki sposób rozszerzyć Gutenberga o kolejne możliwości, których natywnie nie oferuje.

Zapraszam wszystkich kursantów, a także każdego z Was, kto chce gruntownie poznać WordPress’a i tworzyć strony, blogi, sklepy lub inne projekty stając się niezależnym i samowystarczalnym twórcą. Przypominam, że nie musicie mieć doświadczenia w pracy ze stronami internetowymi! Wystarczy chęć nauczenia się czegoś nowego i materiał tego kursu 🙂

Udostępnij

Zobacz również

Gutenberg 10

Gutenberg 10.0

Gutenberg 10 został wydany 17 lutego jako setna iteracja licząc od czasu startu projektu cztery lata temu. Chociaż wersja 10.0 może wydawać się przełomem z

Bezpłatne informacje o nowościach JZS

Zapraszam Cię do grona Subskrybentów! Tysiące Czytelników już subskrybuje wiadomości z JZS.

W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji. Twój adres jest tu bezpieczny.

Polecane Oferty LifeTime!

Labrika

Optymalizacja treści w oparciu o konkurencję w TOP10, monitoring pozycji,...

PayForm oferta lifetime
PayForm

Generowanie formularzy szybkich płatności. Możesz tym narzędziem zwiększyć konwersję!

Encharge

Automatyzacja Email Marketingu. Zwiększ skuteczność prowadzonych kampanii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *