Zapraszam uczestników Kursu WordPress do obejrzenia nowych lekcji dotyczących pracy z edytorem Gutenberg.

Gutenberg z każdą kolejną odsłoną WordPressa dojrzewa, a tym samym z wersji na wersję można go traktować coraz poważniej. To co zobaczycie na nowych lekcjach, to Gutenberg z jakim już niedługo będziecie mogli pracować. Dlaczego nie teraz? Ponieważ podczas nowych lekcji pracujemy z edytorem jaki dopiero się pojawi w nadchodzącej wersji WordPressa oznaczonej numerem 5.5! Poniżej, krótki fragment kursu:

Do kursu możecie dołączyć pod adresem: #ffffff;" href="https://poznajwp.pl/kurs/wordpress/" target="_blank" rel="noopener">https://poznajwp.pl/kurs/wordpress/

W związku z tym, że nowe lekcje dotyczą zbliżającej się wielkimi krokami nowej wersji WordPress’a, to w ramach kursu wciąż jeszcze znajdziecie lekcje dotyczące aktualnej wersji edytora.

Czego się nauczycie?

Nowe lekcje są znacznie bardziej rozbudowane, co poniekąd wynika z faktu, że sam edytor także oferuje nam coraz więcej możliwości. Lekcje można podzielić na trzy części. Z jednej strony poznajemy interfejs Gutenberga i wszystkie jego narzędzia, z drugiej strony mamy praktyczny warsztat, gdzie wykorzystujemy poznane narzędzia, tworząc przykładową stronę. W końcu, nie brakuje lekcji, na których zobaczycie w jaki sposób rozszerzyć Gutenberga o kolejne możliwości, których natywnie nie oferuje.

Zapraszam wszystkich kursantów, a także każdego z Was, kto chce gruntownie poznać WordPress’a i tworzyć strony, blogi, sklepy lub inne projekty stając się niezależnym i samowystarczalnym twórcą. Przypominam, że nie musicie mieć doświadczenia w pracy ze stronami internetowymi! Wystarczy chęć nauczenia się czegoś nowego i materiał tego kursu 🙂

Udostępnij

Publikacje prosto na Twój email!

Zapisz się i obserwuj co dzieje się na Wooj, Uczymyjak i PoznajWP

W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji. Twój adres jest bezpieczny.

Zobacz również

Polecane Oferty LifeTime!

WooLentor Lifetime Deal

WooLentor

Builder dla WooCommerce. Zaprojektujesz strony koszyka, zamówienia, konta klienta, produktów itd… Do tego ogrom innych funkcji, pozwalających zwiększyć konwersję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *