Maj i czerwiec sprzyjają rocznicom. Dopiero co obchodziliśmy 18 urodziny WordPressa, a w czerwcu mamy kolejną okazję do świętowania, ponieważ Elementor dokładnie 5 lat temu został udostępniony po raz pierwszy w repozytorium WordPress. Co w związku z tym?

elementor urodziny

Urodzinowe rabaty na Elementora

Twórcy postanowili obniżyć na kilka dni ceny zakupu nowych licencji i o ile dobrze widziałem, to także rabaty obowiązują w sytuacji, gdy chcemy podnieść swój pakiet na wyższy.

W każdym razie zniżki sięgają nawet 50% w przypadku najdroższego pakietu pozwalającego na instalację Elementora na tysiącu instancji WordPress. To licencja przede wszystkim dla agencji i freelancerów, którzy tworzą strony dla swoich Klientów w oparciu o najpopularniejszego buildera dla WordPressa jakim bezsprzecznie na dziś jest Elementor. Jak wyglądają rabaty:

  • Plan Essential – niestety najtańsza licencja nie oferuje zniżki
  • Plan Advanced10% rabatu (licencja dla 3 stron)
  • Plan Expert20% rabatu (licencja dla 25 stron)
  • Plan Studio30% rabatu (licencja dla 100 stron)
  • Plan Agency50% rabatu (licencja dla 1000 stron)

W momencie gdy piszę ten tekst do końca urodzinowej promocji pozostało niecałe 6 dni. Jeśli więc zastanawiasz się nad zakupem Elementora, to teraz jest dobry moment. Kolejne okazje tego typu być może pojawią się dopiero jesienią i nie ma żadnej pewności że sięgną 50%.

Na dokładkę kurs Elementor PRO

Ja również mam swoje małe święto. 1 czerwca 2003 roku czyli 18 lat temu, dosłownie na kilka dni po wydaniu WordPressa uruchomiłem swoją pierwszą firmę hostingową 🙂 Wspominam te czasy z dużą nostalgią i na pewno kiedyś szerzej o nich napiszę chociażby dlatego, żeby porównać jak na przestrzeni blisko dwóch dekad zmieniły się usługi hostingowe, a zmiany są kolosalne. Nie było wówczas hostingu WordPress, bo nikt z operatorów nawet o czymś takim nie myślał. Trudno się jednak dziwić skoro sam WordPress miał zaledwie kilka dni 🙂 Wszystko dopiero się zaczynało.

Wracając jednak do sedna. Oto mój prezent. Każdy z Was, kto zakupi Elementora PRO przynajmniej w pakiecie ADVANCED korzystając z poniższego przycisku, dzięki czemu wesprze przy tej okazji rozwój JZS, otrzyma w prezencie Kurs Elementora PRO.

Gdy już to zrobisz skontaktuj się ze mną informując o dacie zakupu, godzinie i o tym jaki plan Elementora nabyłeś. Zweryfikuję te dane i jeśli będą się zgadzały otrzymasz dostęp do kursu 🙂 Akcja potrwa do końca czerwca 2021 roku więc nieco dłużej niż sama promocja licencji Elementora 🙂

Udostępnij

Zobacz również

Publikacje prosto na Twój email!

Zapisz się i obserwuj co dzieje się na Wooj, Uczymyjak i PoznajWP

W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji. Twój adres jest bezpieczny.

Polecane Oferty LifeTime!

WooFunnels ltd
WooFunnels

Kreator lejków sprzedażowych dla WooCommerce i procesów automatyzacji w jednym.

GetLead.page w ofercie lifetime
GetLead.page

Czat tekstowy, audio i wideo. Zwiększ sprzedaż dzięki lepszym interakcjom...

Studiocart

Kreator lejków sprzedażowych pozwalający skutecznie skalować Twój biznes online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.