Maj i czerwiec sprzyjają rocznicom. Dopiero co obchodziliśmy 18 urodziny WordPressa, a w czerwcu mamy kolejną okazję do świętowania, ponieważ Elementor dokładnie 5 lat temu został udostępniony po raz pierwszy w repozytorium WordPress. Co w związku z tym?

elementor urodziny

Urodzinowe rabaty na Elementora

Twórcy postanowili obniżyć na kilka dni ceny zakupu nowych licencji i o ile dobrze widziałem, to także rabaty obowiązują w sytuacji, gdy chcemy podnieść swój pakiet na wyższy.

W każdym razie zniżki sięgają nawet 50% w przypadku najdroższego pakietu pozwalającego na instalację Elementora na tysiącu instancji WordPress. To licencja przede wszystkim dla agencji i freelancerów, którzy tworzą strony dla swoich Klientów w oparciu o najpopularniejszego buildera dla WordPressa jakim bezsprzecznie na dziś jest Elementor. Jak wyglądają rabaty:

  • Plan Essential – niestety najtańsza licencja nie oferuje zniżki
  • Plan Advanced10% rabatu (licencja dla 3 stron)
  • Plan Expert20% rabatu (licencja dla 25 stron)
  • Plan Studio30% rabatu (licencja dla 100 stron)
  • Plan Agency50% rabatu (licencja dla 1000 stron)

W momencie gdy piszę ten tekst do końca urodzinowej promocji pozostało niecałe 6 dni. Jeśli więc zastanawiasz się nad zakupem Elementora, to teraz jest dobry moment. Kolejne okazje tego typu być może pojawią się dopiero jesienią i nie ma żadnej pewności że sięgną 50%.

Na dokładkę kurs Elementor PRO

Ja również mam swoje małe święto. 1 czerwca 2003 roku czyli 18 lat temu, dosłownie na kilka dni po wydaniu WordPressa uruchomiłem swoją pierwszą firmę hostingową 🙂 Wspominam te czasy z dużą nostalgią i na pewno kiedyś szerzej o nich napiszę chociażby dlatego, żeby porównać jak na przestrzeni blisko dwóch dekad zmieniły się usługi hostingowe, a zmiany są kolosalne. Nie było wówczas hostingu WordPress, bo nikt z operatorów nawet o czymś takim nie myślał. Trudno się jednak dziwić skoro sam WordPress miał zaledwie kilka dni 🙂 Wszystko dopiero się zaczynało.

Wracając jednak do sedna. Oto mój prezent. Każdy z Was, kto zakupi Elementora PRO przynajmniej w pakiecie ADVANCED korzystając z poniższego przycisku, dzięki czemu wesprze przy tej okazji rozwój JZS, otrzyma w prezencie Kurs Elementora PRO.

Gdy już to zrobisz skontaktuj się ze mną informując o dacie zakupu, godzinie i o tym jaki plan Elementora nabyłeś. Zweryfikuję te dane i jeśli będą się zgadzały otrzymasz dostęp do kursu 🙂 Akcja potrwa do końca czerwca 2021 roku więc nieco dłużej niż sama promocja licencji Elementora 🙂

Udostępnij

Publikacje prosto na Twój email!

Zapisz się i obserwuj co dzieje się na Wooj, Uczymyjak i PoznajWP

W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji. Twój adres jest bezpieczny.

Zobacz również

Elementor PRO 3.7

Elementor PRO 3.7

Kilka dni temu zapewne spora część z nas, a przynajmniej ta korzystająca z Elementora PRO, przeprowadziła jego aktualizację do wersji 3.7. Pamiętacie film o zapowiedzi

Polecane Oferty LifeTime!

WooLentor Lifetime Deal

WooLentor

Builder dla WooCommerce. Zaprojektujesz strony koszyka, zamówienia, konta klienta, produktów itd… Do tego ogrom innych funkcji, pozwalających zwiększyć konwersję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.